Du är alltid välkommen in till oss!

Kontoret är bemannat varje dag från 09.00 till 16.00 Men du kan givetvis också boka annan tid. Se nedan för besöksadress och kontaktuppgifter. info@rullarnas.se

Vi på Rullarnas

Marcus Jardler

VD/Verksamhetsansvarig
TORSBY

Tel: 0560-76 50 60
marcus@rullarnas.se

Fredrik Vidhamre

Vice VD/Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 10
fredrik@rullarnas.se

Christer Lindh

Brukaransvarig
SANDVIKEN

Tel: 0560-76 50 61
christer@rullarnas.se

Eva Persson

Administration
TORSBY

Tel: 0560-76 50 62
eva@rullarnas.se

Agneta Simonsson

Administration
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 11
agneta@rullarnas.se

Monica Jakobsson

Ekonomi
TORSBY

Tel: 0560-76 50 63
monica@rullarnas.se

Linda Bergman

Löneadministration
TORSBY

Tel: 0560-76 50 64
linda@rullarnas.se

Anette Lind

Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 12
anette@rullarnas.se

Sarah Haglund

Sakkunnig LSS, Legitimerad Fysioterapeut
KARLSTAD / TORSBY

Tel: 0560-76 50 66
sarah@rullarnas.se

Jessica Skymberg Vendel

Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 16
jessica@rullarnas.se

Tina Lindahl

Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 17​
tina@rullarnas.se

Amanda Nummelin

Löneadministration
amanda@rullarnas.se