Du är alltid välkommen in till oss!

Kontoret är bemannat varje dag från 09.00 till 16.00 Men du kan givetvis också boka annan tid. Se nedan för besöksadress och kontaktuppgifter. info@rullarnas.se

Vi på Rullarnas

Marcus Jardler

VD/Verksamhetsansvarig
TORSBY

Tel: 0560-76 50 60
marcus@rullarnas.se

Fredrik Vidhamre

Vice VD/Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 10
fredrik@rullarnas.se

Christer Lindh

Brukaransvarig
TORSBY

Tel: 0560-76 50 61
christer@rullarnas.se

Eva Persson

Administration
TORSBY

Tel: 0560-76 50 62
eva@rullarnas.se

Agneta Simonsson

Administration
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 11
agneta@rullarnas.se

Monica Jakobsson

Ekonomi
TORSBY

Tel: 0560-76 50 63
monica@rullarnas.se

Linda Bergman

Löneadministration
TORSBY

Tel: 0560-76 50 64
linda@rullarnas.se

Catarina Jardler

Löneadministration/ Brukaransvarig
TORSBY

Tel: 0560-76 50 65
catarina@rullarnas.se

Anette Lind

Brukaransvarig
KARLSTAD

Tel: 054-203 33 12
anette@rullarnas.se

Sarah Haglund

Sakkunnig i beslut om Lss insatser
TORSBY

Tel: 0560-76 50 66
sarah@rullarnas.se

Rolf Skogh

Ansvarig coach
Idrott & motion för alla

Tel: 0120-77 29 55
rolf@rullarnas.se

Carina Essberg

Coach
Idrott & motion för alla

Tel: 08-121 541 51
carina@rullarnas.se

Pernilla Jansson

Brukaransvarig
STOCKHOLM

Tel: 08-551 061 61
pernilla@rullarnas.se

Skicka ett meddelande här: